RM1E23AA125 - GavazziAutomation
Voltar à visão geral
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RM1E.png
RM1E23AA125
1-pole panel mount SSR, Proportional control (Phase angle), Operating voltage (Ue): 90 - 280 Vac (650 Vp), Rated current (Ie): 125 Aac, Input: 4 - 20 mAdc, Built-in overvoltage protection
Preço de Lista
Disponibilidade
Tem dúvidas sobre este produto? Entre em contato conosco
Selecionar Dissipador
Especificações
Output switching mode
Proportional
Number of poles
1
Rated current AC-51
125 A
Operating voltage
90 V ... 265 V