RF1A23L25 - GavazziAutomation
SSR_RF1.png
RF1A23L25
1-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 24 - 280 Vac (600 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Control voltage (Uc): 4.25 - 9 Vdc, Built-in overvoltage protection, Certified (EN60335-1), Packed x10
Preço de Lista
Disponibilidade
A quantidade mínima de pedido para este produto é 10
Rated current AC-51
25 A
Operating voltage
24 V ... 280 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
4.25 V ... 9 V