CTD6S10001AXXX - GavazziAutomation
Voltar à visão geral
Current Transformers
Split core
CTD 6S.png
CTD6S10001AXXX
Split core Current transformer 1000A/1A
Especificações
Rated primary current
1000 A
Output
1 A
Hole diameter
52 mm (2.04 in)
Max busbar width
60 mm (2.36 in)