CTD1Z3005AXXX - GavazziAutomation
Voltar à visão geral
Current Transformers
Solid core
CTD1Z_PIC.jpg
CTD1Z3005AXXX
Solid core Current transformer 300A/5A
Especificações
Rated primary current
300 A
Output
5 A
Hole diameter
22 mm (0.87 in)