CD34CNFLFNOP2 - GavazziAutomation
Voltar à visão geral
Sensors
Capacitive sensors
CD34CNFLFNOP2_12x12.png
CD34CNFLFNOP2
Capacitive Level Sensor, Flush mountable, Water-based Liquids, Power Supply 10-30VDC, NPN Output, N.O, Cable PVC, Housing 8 x 16 x 34 mm, ECOLAB, IP65, IP66, IP67, IP68 and IP69K
Especificações
Installation Type
Concise
Output type
NPN
Output function
Normally open contact
Connection type
Cable
Housing type
Cuboid
Housing material
Plastic
Rated power supply
10 V ... 30 V