RVPM3400800FP - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Soft Starters and Frequency Drives
Frequency drives
MC_RVPM3400800FP.png
RVPM3400800FP
3 phase frequency drive for permanent magnet (PMAC), brushless DC (BLDC) compressors, Operating voltage (Ue): 400 Vac, Output power: 8 kW, Cold-plate version, Modbus RTU, IP00, EMC filter
Lijstprijs
Beschikbaarheid
De minimale bestelhoeveelheid voor dit product is 5
Vragen over dit product? Neem contact met ons op
Specificaties
Mains input
3
Mains voltage
340 V ... 440 V
Max. output frequency
400 Hz