CTD2X3001AXXX - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Current Transformers
Solid core
CTD2X.png
CTD2X3001AXXX
Solid core Current transformer 300A/1A
Specificaties
Rated primary current
300 A
Output
1 A
Hole diameter
24 mm (0.94 in)
Max busbar width
32 mm (1.26 in)