CF30A002220AX - GavazziAutomation
De Carlo Gavazzi Groep
CF-30-D-200-24-AX.png
CF30A002220AX
Power Electromechanical Relays series, 30A 277VAC, Fast-on terminals, Panel Mounting, DPDT (2 Change Over contacts), Coil voltage 220VAC, ATEX
Lijstprijs
N/A
Beschikbaarheid
Vragen over dit product? Neem contact met ons op
Specificaties
Rated control supply voltage Us at AC 50HZ
220 V ... 220 V
Rated control supply voltage Us at DC
0 V ... 0 V
Nominal current
30 A