CD34CNFLFPCT5 - GavazziAutomation
Terug naar overzicht
Sensors
Capacitive sensors
CD34CNFLFPCT5_12x12.png
CD34CNFLFPCT5
Capacitive Level Sensor, Flush mountable, Water-based Liquids, Power Supply 10-30VDC, PNP Output, N.C, M8 Pig-tail PVC, Housing 8 x 16 x 34 mm, ECOLAB, IP65, IP66, IP67, IP68 and IP69K
Specificaties
Installation Type
Concise
Output type
PNP
Output function
Breaker contact
Connection type
Connector M8
Housing type
Cuboid
Housing material
Plastic
Rated power supply
10 V ... 30 V