RZ3A40A55 - GavazziAutomation
Tilbake til oversikt
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RZ3.png
RZ3A40A55
3-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 24 - 440 Vac (800 Vp), Rated current (Ie): 55 Aac, Control voltage (Uc): 24 - 275 Vac / 24 - 50 Vdc, Built-in overvoltage protection
Listepris
Tilgjengelighet
Har du spørsmål om dette produktet? Ta kontakt med oss
Velg kjøleribbe
Spesifikasjoner
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
3
Rated current AC-51
55 A
Rated current AC-53a
15 A
Operating voltage
24 V ... 440 V
Control voltage AC
24 V ... 275 V
Control voltage DC
24 V ... 50 V