RM1E48AA125 - GavazziAutomation
Tilbake til oversikt
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RM1E.png
RM1E48AA125
1-pole panel mount SSR, Proportional control (Phase angle), Operating voltage (Ue): 200 - 550 Vac (1200 Vp), Rated current (Ie): 125 Aac, Input: 4 - 20 mAdc, Built-in overvoltage protection
Listepris
Tilgjengelighet
Har du spørsmål om dette produktet? Ta kontakt med oss
Velg kjøleribbe
Spesifikasjoner
Output switching mode
Proportional
Number of poles
1
Rated current AC-51
125 A
Operating voltage
200 V ... 550 V