RGS1A60D25KKEX40 - GavazziAutomation
Tilbake til oversikt
Solid State Relay
Panel mount
RGS.png
RGS1A60D25KKEX40
1-pole panel mount SSR, E-layout, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 42 - 660 Vac (1200 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Control voltage (Uc): 4 - 32 Vdc, Built-in overvoltage protection, Packed x40
Listepris
Tilgjengelighet
Minimumsbestillingsantall for dette produktet er 40
Har du spørsmål om dette produktet? Ta kontakt med oss
Velg kjøleribbe
Spesifikasjoner
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
1
Rated current AC-51
25 A
Rated current AC-53a
5 A
Operating voltage
42 V ... 660 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
4 V ... 32 V