CTD8V4005AXXX - GavazziAutomation
Solid core
CTD 8V.png
CTD8V4005AXXX
Solid core Current transformer 400A/5A
Spécifications
Rated primary current
400 A
Output
5 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
31 mm (1.22 in)