CTD10H25001AXXX - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Current Transformers
Solid core
CTD 10H.png
CTD10H25001AXXX
Solid core Current transformer 2500A/1A
Spécifications
Rated primary current
2500 A
Output
1 A
Hole diameter
51 mm (2.01 in)
Max busbar width
126 mm (4.96 in)