RZ3A69D75 - GavazziAutomation
Takaisin yleiskatsaukseen
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RZ3.png
RZ3A69D75
3-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 42 - 750 Vac (1600 Vp), Rated current (Ie): 75 Aac, Control voltage (Uc): 4 - 32 Vdc, Built-in overvoltage protection
Vähittäishinta
Saatavuus
Onko sinulla kysymyksiä tästä tuotteesta? Ota meihin yhteyttä
Valitse jäähdytyselementti
Tekniset tiedot
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
3
Rated current AC-51
75 A
Rated current AC-53a
20 A
Operating voltage
42 V ... 750 V
Control voltage DC
4 V ... 32 V