CLP2EB1B230 - GavazziAutomation
Volver a la vista general
Sensors
Level sensors
CLP2EB1B230_12x12.png
CLP2EB1B230
Conductive 2-point level controller, plug in mount, filing-emptying function, sensitivity 5 Kohm -150 Kohm, 1 x SPDT relay output, supply voltage 230VAC, 35.5x81x60,2mm housing, IP20
Especificaciones
Adjustable sensitivity
No
Rated operating voltage
0 V ... 0 V