RM1E48AA125 - GavazziAutomation
Zurück zur Übersicht
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RM1E.png
RM1E48AA125
1-pole panel mount SSR, Proportional control (Phase angle), Operating voltage (Ue): 200 - 550 Vac (1200 Vp), Rated current (Ie): 125 Aac, Input: 4 - 20 mAdc, Built-in overvoltage protection
Listenpreis
Verfügbarkeit
Haben Sie Fragen zu diesem Produkt? Kontaktieren Sie uns
Kühlkörper auswählen
Spezifikationen
Output switching mode
Proportional
Number of poles
1
Rated current AC-51
125 A
Operating voltage
200 V ... 550 V