UA30CAD35NGM1TI - GavazziAutomation
Tilbake til oversikt
Sensors
Ultrasonic sensors
UA30CAD35NPM1TI_12x12.png
UA30CAD35NGM1TI
Ultrasonic Sensor, Diffuse Reflective, M18 PBT housing, M12 Connector, Sn 250-3500mm, Analogue Output 4-20mA+ NPN, Supply Voltage 12-30VDC, Operating Temperature -20-70C, Response time<250ms, Switching Frequency 2Hz, IP67, Teach-in
Spesifikasjoner
Rated operating distance
250 mm ... 3500 mm
Analogue output
4 mA ... 20 mA
Output type
NPN
Output function
Programmable/configurable
Connection type
Connector M12
Housing material
Plastic
Rated power supply
12 V ... 30 V