RR2A40HA400 - GavazziAutomation
Carlo Gavazzi Group
RR2A_.png
RR2A40HA400
3 phase motor reversing relay, Operating voltage (Ue): 400 Vac , Rated current (Ie): 11 Aac, Control voltage (Uc): 180 - 265 Vac , Panel mount
Spesifikasjoner
Rated operation current Ie at 40 °C Tu
11 A
Rated operating voltage Ue
40 V ... 440 V
Rated power three-phase motor, inline, at 400 V
4 kW
Rated control supply voltage Us at AC 50HZ
180 V ... 265 V
Rated control supply voltage Us at DC
0 V ... 0 V
Internal bypass
Nei
Product Width
103 mm
Product Height
73.5 mm
Product Depth
41 mm