RAM1A23D50 - GavazziAutomation
Tilbake til oversikt
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RAM1A.png
RAM1A23D50
1-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 24 - 265 Vac (650 Vp), Rated current (Ie): 50 Aac, Control voltage (Uc): 3 - 32 Vdc
Listepris
Tilgjengelighet
Har du spørsmål om dette produktet? Ta kontakt med oss
Velg kjøleribbe
Spesifikasjoner
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
1
Rated current AC-51
50 A
Rated current AC-53a
15 A
Operating voltage
24 V ... 265 V
Control voltage DC
3 V ... 32 V