RA2A48D40M - GavazziAutomation
Tilbake til oversikt
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RA2A.png
RA2A48D40M
2-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, dual control for inductive loads, Operating voltage (Ue): 42 - 530 Vac (1200 Vp), Rated current (Ie): 40 Aac, Control voltage (Uc): 4.5 - 32 Vdc
Listepris
Tilgjengelighet
Har du spørsmål om dette produktet? Ta kontakt med oss
Velg kjøleribbe
Spesifikasjoner
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
2
Rated current AC-51
40 A
Rated current AC-53a
15 A
Operating voltage
42 V ... 530 V
Control voltage DC
4.5 V ... 32 V