CTD8V3005AXXX - GavazziAutomation
Solid core
CTD 8V.png
CTD8V3005AXXX
Solid core Current transformer 300A/5A
Spesifikasjoner
Rated primary current
300 A
Output
5 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
31 mm (1.22 in)