CTD4X2505AXXX - GavazziAutomation
Solid core
CTD4X.png
CTD4X2505AXXX
Solid core Current transformer 250A/5A
Spesifikasjoner
Rated primary current
250 A
Output
5 A
Hole diameter
51 mm (2.01 in)
Max busbar width
64 mm (2.51 in)