CTD3X2505AXXX - GavazziAutomation
Solid core
CTD3X.png
CTD3X2505AXXX
Solid core Current transformer 250A/5A
Spesifikasjoner
Rated primary current
250 A
Output
5 A
Hole diameter
41 mm (1.61 in)
Max busbar width
51 mm (2.01 in)