CTD10V8001AXXX - GavazziAutomation
Tilbake til oversikt
Current Transformers
Solid core
CTD 10V.png
CTD10V8001AXXX
Solid core Current transformer 800A/1A
Listepris
N/A
Tilgjengelighet
Har du spørsmål om dette produktet? Ta kontakt med oss
Spesifikasjoner
Rated primary current
800 A
Output
1 A
Hole diameter
51 mm (2.01 in)
Max busbar width
51 mm (2.01 in)