CTD10S30001AXXX - GavazziAutomation
Tilbake til oversikt
Current Transformers
Split core
CTD 10S.png
CTD10S30001AXXX
Split core Current transformer 3000A/1A
Spesifikasjoner
Rated primary current
3000 A
Output
1 A
Hole diameter
51 mm (2.01 in)
Max busbar width
51 mm (2.01 in)