RF1A23D25X100 - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RF1.png
RF1A23D25X100
1-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 24 - 280 Vac (600 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Control voltage (Uc): 18 - 28.8 Vdc, Built-in overvoltage protection, Certified (EN60335-1), Packed x100
Prezzo di listino
N/A
Disponibilità
Hai domande su questo prodotto? Contattaci
Seleziona dissipatore
Specifiche
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
1
Rated current AC-51
25 A
Operating voltage
24 V ... 280 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
18 V ... 28.8 V