CTD9H8001AXXX - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Current Transformers
Solid core
CTD 9H.png
CTD9H8001AXXX
Solid core Current transformer 800A/1A
Specifiche
Rated primary current
800 A
Output
1 A
Hole diameter
36 mm (1.41 in)
Max busbar width
36 mm (1.41 in)