CTD8H5005AXXX - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Current Transformers
Solid core
CTD 8H.png
CTD8H5005AXXX
Solid core Current transformer 500A/5A
Specifiche
Rated primary current
500 A
Output
5 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
81 mm (3.18 in)