CTD6S7001AXXX - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Current Transformers
Split core
CTD 6S.png
CTD6S7001AXXX
Split core Current transformer 700A/1A
Specifiche
Rated primary current
700 A
Output
1 A
Hole diameter
52 mm (2.04 in)
Max busbar width
60 mm (2.36 in)