CTD3X6001AXXX - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Current Transformers
Solid core
CTD3X.png
CTD3X6001AXXX
Solid core Current transformer 600A/1A
Specifiche
Rated primary current
600 A
Output
1 A
Hole diameter
41 mm (1.61 in)
Max busbar width
51 mm (2.01 in)