CTD10S15005AXXX - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Current Transformers
Split core
CTD 10S.png
CTD10S15005AXXX
Split core Current transformer 1500A/5A
Specifiche
Rated primary current
1500 A
Output
5 A
Hole diameter
51 mm (2.01 in)
Max busbar width
51 mm (2.01 in)