CLD2EA1C230 - GavazziAutomation
Torna alla panoramica
Sensors
Level sensors
CLD2EA1C230_12x12.png
CLD2EA1C230
Conductive 2-point level controller, DIN rail mount, filing-emptying function, sensitivity 250 ohm -500 Kohm, 2 x DPDT relay output, supply voltage 230VAC, 35.5x81x60,2mm housing, IP20
Specifiche
Number of input probes
3
Adjustable sensitivity
No
Min on-delay time
1 s
Max on-delay time
1 s
Min off-delay time
Max off-delay time
Rated operating voltage
0 V ... 0 V
Connection type
Screw connection
Product width
35.5 mm