SPPC483201FC - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Power Supplies and UPS
Open-frame power supply
SPPC 5320 1FC.png
SPPC483201FC
Switching Power Supply, AC/DC, 320W, 48V, Screw Terminals, Enclosed type, with accessory for DIN-Rail Mounting, Over-load, Over-voltage and Short-circuit Protections, 99x50x199mm metallic housing
Prix catalogue
Disponibilité
La quantité minimale pour ce produit est 100
Avez‑vous des questions sur ce produit ? Contactez‑nous
Spécifications
Rated output voltage DC
48 V
Power output
320 W
Max. output current DC
6.7 A
Terminal type
Screw connection
Rail mounting possible
Oui
Wall mounting possible
Non
Degree of protection (IP)
IP20
Width
99 mm
Height
50 mm
Depth
199 mm