CTD9H25001AXXX - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Current Transformers
Solid core
CTD 9H.png
CTD9H25001AXXX
Solid core Current transformer 2500A/1A
Spécifications
Rated primary current
2500 A
Output
1 A
Hole diameter
36 mm (1.41 in)
Max busbar width
36 mm (1.41 in)