CTD8S20001AXXX - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Current Transformers
Split core
CTD 8S.png
CTD8S20001AXXX
Split core Current transformer 2000A/1A
Spécifications
Rated primary current
2000 A
Output
1 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
31 mm (1.22 in)