CTD8H16001AXXX - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Current Transformers
Solid core
CTD 8H.png
CTD8H16001AXXX
Solid core Current transformer 1600A/1A
Spécifications
Rated primary current
1600 A
Output
1 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
81 mm (3.18 in)