CTD5S1255AXXX - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Current Transformers
Split core
CTD 5S.png
CTD5S1255AXXX
Split core Current transformer 125A/5A
Spécifications
Rated primary current
125 A
Output
5 A
Hole diameter
26 mm (1.02 in)
Max busbar width
26 mm (1.02 in)