CS30D00224 - GavazziAutomation
Retour à l’aperçu
Industrial Relays and Sockets
Power relays
IR_CS 30 D.png
CS30D00224
Power Electromechanical Relays series, 30A 277VAC, Soldering terminals, PCB Mounting, DPDT (2 Change Over contacts), Coil voltage 24VDC
Spécifications
Rated control supply voltage Us at AC 50HZ
0 V ... 0 V
Rated control supply voltage Us at DC
24 V ... 24 V
Nominal current
30 A