LDP1PA2DU24 - GavazziAutomation
Takaisin yleiskatsaukseen
Sensors
Vehicle loop detectors
LDP1PA2DU24_12x12.png
LDP1PA2DU24
Loop inductance amplifier; Single channel; Plug-in connection; loop inductance range 20uH-1000uH; adjustable sensitivity 0.01%-1%; Automatic Sensitivity Boost; Manual and Automatic Frequency Tuning; 4 adjustable loop frequency channels; IP30
Tekniset tiedot
Number of input probes
1
Adjustable sensitivity
Kyllä
Min on-delay time
0.01 s
Max on-delay time
1 s
Rated operating voltage
24 V ... 240 V
Connection type
Plug-in connection
Product width
35.5 mm