CTD9V32001AXXX - GavazziAutomation
Takaisin yleiskatsaukseen
Current Transformers
Solid core
CTD 9V.png
CTD9V32001AXXX
Solid core Current transformer 3200A/1A
Tekniset tiedot
Rated primary current
3200 A
Output
1 A
Hole diameter
36 mm (1.41 in)
Max busbar width
36 mm (1.41 in)