CTD9S10001AXXX - GavazziAutomation
Takaisin yleiskatsaukseen
Current Transformers
Split core
CTD 9S.png
CTD9S10001AXXX
Split core Current transformer 1000A/1A
Tekniset tiedot
Rated primary current
1000 A
Output
1 A
Hole diameter
36 mm (1.41 in)
Max busbar width
36 mm (1.41 in)