CTD8H2501AXXX - GavazziAutomation
Takaisin yleiskatsaukseen
Current Transformers
Solid core
CTD 8H.png
CTD8H2501AXXX
Solid core Current transformer 250A/1A
Tekniset tiedot
Rated primary current
250 A
Output
1 A
Hole diameter
31 mm (1.22 in)
Max busbar width
81 mm (3.18 in)