CLP2EB1B115 - GavazziAutomation
Takaisin yleiskatsaukseen
Sensors
Level sensors
CLP2EB1B115_12x12.png
CLP2EB1B115
Conductive 2-point level controller, plug in mount, filing-emptying function, sensitivity 5 Kohm -150 Kohm, 1 x SPDT relay output, supply voltage 115VAC, 35.5x81x60,2mm housing, IP20
Tekniset tiedot
Adjustable sensitivity
Ei
Rated operating voltage
0 V ... 0 V