SPPC52001FC - GavazziAutomation
Volver a la vista general
Power Supplies and UPS
Open-frame power supply
SPPC 12200 1FC.png
SPPC52001FC
Switching Power Supply, AC/DC, 200W, 5V, Screw Terminals, Enclosed type, with accessory for DIN-Rail Mounting, Over-load, Over-voltage and Short-circuit Protections, 99x50x199mm metallic housing
Precio de lista
Disponibilidad
La cantidad mínima de pedido para este producto es 100
¿Tienes preguntas sobre este producto? Ponte en contacto con nosotros
Especificaciones
Rated output voltage DC
5 V
Power output
200 W
Max. output current DC
40 A
Terminal type
Screw connection
Rail mounting possible
Wall mounting possible
No
Degree of protection (IP)
IP20
Width
99 mm
Height
50 mm
Depth
199 mm