RSLSD024D035IN1 - GavazziAutomation
Volver a la vista general
Solid State Relay
DIN rail mount
SSR_RSLS_IN1.png
RSLSD024D035IN1
1-pole SSR + Socket (SRW), DC switching, Operating voltage (Ue): 3 - 30 Vdc, Rated current (Ie): 3.5 Adc, Control voltage (Uc): 15 - 24 Vdc, Packed x10
Precio de lista
Disponibilidad
La cantidad mínima de pedido para este producto es 10
¿Tienes preguntas sobre este producto? Ponte en contacto con nosotros
Especificaciones
Output switching mode
DC
Number of poles
1
Rated current category
1-5 A-DC
Operating voltage
3 V ... 30 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
15 V ... 24 V