RGS1P48V50ED - GavazziAutomation
Volver a la vista general
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RGS1P_V_50.png
RGS1P48V50ED
1-pole panel mount SSR, Proportional control, Operating voltage (Ue): 190 - 550 Vac (1200 Vp), Rated current (Ie): 50 Aac, Input: 0 - 5 / 1 - 5 / 0 - 10 Vdc, External supply: 24 Vdc/Vac, Built-in overvoltage protection
Precio de lista
Disponibilidad
¿Tienes preguntas sobre este producto? Ponte en contacto con nosotros
Seleccionar disipador
Especificaciones
Output switching mode
Proportional
Number of poles
1
Rated current AC-51
50 A
Operating voltage
190 V ... 550 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
0 V ... 10 V