RF1A23D25X100 - GavazziAutomation
Volver a la vista general
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RF1.png
RF1A23D25X100
1-pole panel mount SSR, Zero-cross switching, Operating voltage (Ue): 24 - 280 Vac (600 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Control voltage (Uc): 18 - 28.8 Vdc, Built-in overvoltage protection, Certified (EN60335-1), Packed x100
Precio de lista
Disponibilidad
La cantidad mínima de pedido para este producto es 100
¿Tienes preguntas sobre este producto? Ponte en contacto con nosotros
Seleccionar disipador
Especificaciones
Output switching mode
Zero cross
Number of poles
1
Rated current AC-51
25 A
Operating voltage
24 V ... 280 V
Control voltage AC
0 V ... 0 V
Control voltage DC
18 V ... 28.8 V