NST02CB24SA - GavazziAutomation
Volver a la vista general
Safety
Safety controllers
NST02CB24_.png
NST02CB24SA
Safety Mat module according to EN ISO 13849-1, Performance Level d (safety category 3), 24VAC 50-60 Hz, 24 VDC , 2 NO safety outputs, Automatic/Manual reset, DIN-rail mounting.
Especificaciones
Safety inputs
2-channel
Safety instantaneous relay outputs
2
EN ISO 13849-1 PL
Level d
IEC 61508 SIL
None
Operating voltage
20.4 V ... 27.6 V
Housing width
22.5 mm