CD34CNFLFNCP2 - GavazziAutomation
Zurück zur Übersicht
Sensors
Capacitive sensors
CD34CNFLFNCP2_12x12.png
CD34CNFLFNCP2
Capacitive Level Sensor, Flush mountable, Water-based Liquids, Power Supply 10-30VDC, NPN Output, N.C, Cable PVC, Housing 8 x 16 x 34 mm, ECOLAB, IP65, IP66, IP67, IP68 and IP69K
Spezifikationen
Installation Type
Concise
Output type
NPN
Output function
Breaker contact
Connection type
Cable
Housing type
Cuboid
Housing material
Plastic
Rated power supply
10 V ... 30 V